#EthicSportUA

EthicSport – провідний італійський бренд у сфері розробки та виробництва спортивного функціонального харчування. Компанія заснована у 2005 році у м. Річчіоне, Італія.

Основний напрямок у роботі – фундаментальні дослідження та вивчення передових досягнень у галузі спортивної медицини з метою задоволення потреб спортсменів у якісно збалансованому харчуванні.

Якість продукції EthicSport постійно підвищується завдяки тісній співпраці з професійними спортсменами, провідними тренерами та медичними науково-дослідними установами.

Професійні харчові добавки EthicSport були розроблені з метою оптимізації продуктивності на усіх етапах спортивної підготовки. Такі властивості продукції як ефективність, безпека, висока засвоюваність та відмінний смак, зробили EthicSport провідним брендом спортивного функціонального харчування в Італії та світі.

EthicSport – це:
унікальні інноваційні рецепти продукції, які відповідають реальним потребам спортсменів.

Компанія EthicSport співпрацює з провідними спортсменами, професійними клубами, спортивними лікарями та науково-дослідними установами.

Продукція EthicSport зареєстрована та сертифікована у Міністерстві охорони здоров’я Італії, що підтверджує відсутність допінгу, на всі продукти для спортсменів.

Основне завдання EthicSport – боротьба з незаконним використанням допінгових препаратів у аматорському та професійному спорті. Компанія виробляє унікальні та повністю безпечні харчові добавки. Продукція проходить антидопінгове та мікробіологічне тестування у незалежних лабораторіях, які підтверджують суворе дотримання усіх санітарно-гігієнічних норм у кожній партії.

Продукція EthicSport виготовляється за інноваційною рецептурою виключно з сировини вищої якості при обов’язковому дотриманні європейських стандартів виробництва.

#EthicSport найкраще професійне спортивне харчування!